Ортопедичні устілки
Наявний
В наявності Код: 5374
В наявності Код: 5374
Бренд: Foot Care (Україна)Матеріал: ШкіраТипи виробів: УстілкиПризначення до застосування: Ортопедичні устілки для дітей, При п'ятковій шпорі, ПрофілактичніКатегорія користувачів: ДитячіРозмір: 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 31, 33, 34Ступінь плоскостопості: І та ІІ
25%
Наявний
В наявності Код: 2830
В наявності Код: 2830
Бренд: Альпс (Україна/США)Типи виробів: УстілкиПризначення до застосування: При комбінованій плоскостопості, При п'ятковій шпорі, При діабеті, ПрофілактичніСтупінь плоскостопості: І та ІІРозмір: 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46Матеріал: Спінений пінополіетилен
25%
Немає в наявності
Немає в наявності
Код: 2833
Бренд: Альпс (Україна/США)Матеріал: ШкіраТипи виробів: УстілкиПризначення до застосування: При п'ятковій шпорі, ПрофілактичніСтупінь плоскостопості: І та ІІРозмір: 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
- Мінімальна ціна ортопедичних устілок на Ортопедичні устілки: 149 грн
- Максимальна ціна ортопедичних устілок на Ортопедичні устілки: 336 грн
- Кількість товарів: 3
- Середня ціна товарів на Ортопедичні устілки: 219 грн
- Найбільша кількість відгуків: 17
- Найпопулярніший товар за відгуками: Ортопедичні устілки Альпс
- Найпопулярніший розмір: 36
- Найпопулярніший бренд: Pedag (Німеччина)
- Рейтинг товарів: 4.7 на основі 9 відгуків
Відгуки: Ортопедичні устілки (9)
Товар: Ортопедичні устілки Альпс
Оцінка:
Можно ли эту стельку с комбинировать с Подпяточник SH-211 Foot Care?
Популярные вопросы:
Ця модель лікувально-профілактична,при плоскостопості другого ступеня найкраще устілки індивідуального виготовлення.
Доброго дня! Бажано застосовувати устілки індивідуального виготовлення, так само можна застосовувати устілки лікувально-профілактичні вони допоможуть і не зашкодять.
Рекомендую записатися до наших фахівців для повної консультації по Вашій проблемі.
Добрий день, Галина! Це індивідуально, комусь більше допомагає амортизуючий подпяточнік, кому-то - устілки-супінатори. Найбільш популярні устілки-супінатори при шпорі п'яти та п'яткова шпора УПС-001 Foot Care https://ortocomfort.ua/catalog/product/354/
Доброго дня! Для виправлення плоско-вальгусних стоп, повз устілки обов'язково потрібен жорсткий високий задник.
Добрий день, для того щоб зупинити цей процес, вам необхідно носити устілки з амортизацією на п'яту, плюс необхідна каркасна основа. В даному випадку вам допоможуть німецькі устілки марки Pedag арт 187.
- бандажі Україна
- компресійну білизну при варикозі
- магазин ортопедичного взуття
- кращий бандаж для вагітних
- магазин ортопедичних устілок
