Підбір по параметрах
ТОП-5 кращі товари
Міжпальцеві перегородки
Наявний
Код: 5559
Код: 5559
Бренд: Pedag (Німеччина)Матеріал: ГельПризначення до застосування: Для комфортуТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: Універсальний
Наявний
Код: 5372
Код: 5372
Бренд: Foot Care (Україна)Матеріал: ГельПризначення до застосування: Для комфортуТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: S, L
Наявний
Код: 3727
Код: 3727
Бренд: Foot Care (Україна)Матеріал: ГельПризначення до застосування: Для комфортуТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: S, L
Наявний
Код: 49481
Код: 49481
Бренд: Vitamed (Україна)Типи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: 1, 2
Наявний
Код: 50703
Код: 50703
Бренд: Vitamed (Україна)Матеріал: ГельТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: S, M
Новинка
Наявний
Код: 44887
Код: 44887
Типи виробів: Аксесуари для комфорту під час ходьби
Наявний
Код: 49486
Код: 49486
Бренд: Vitamed (Україна)Матеріал: ГельРозмір: Універсальний, 1, 2
Наявний
Код: 50706
Код: 50706
Бренд: Vitamed (Україна)Матеріал: ГельТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: S, L
Хіт продажів
Наявний
Код: 5556
Код: 5556
Бренд: Pedag (Німеччина)Матеріал: ГельПризначення до застосування: Для комфортуТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: S/M, L/XL
Наявний
Код: 17522
Код: 17522
Бренд: Foot Care (Україна)Матеріал: ГельПризначення до застосування: Для комфортуТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: M, L
Наявний
Код: 49485
Код: 49485
Бренд: Vitamed (Україна)Матеріал: ГельРозмір: Універсальний
Новинка
Наявний
Код: 5554
Код: 5554
Бренд: Pedag (Німеччина)Матеріал: ГельПризначення до застосування: Для комфортуТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: S/M, L/XL
Наявний
Код: 49479
Код: 49479
Бренд: Vitamed (Україна)Матеріал: ГельРозмір: 1, 2
Наявний
Код: 2279
Код: 2279
Бренд: Foot Care (Україна)Матеріал: ГельПризначення до застосування: Для комфортуТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: S, M, L
Наявний
Код: 50705
Код: 50705
Бренд: Vitamed (Україна)Матеріал: ГельТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиПризначення до застосування: ПрофілактичніРозмір: 2
Наявний
Код: 8515
Код: 8515
Бренд: Pedag (Німеччина)Матеріал: ГельПризначення до застосування: Для комфортуТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: S/M, L/XL
Наявний
Код: 49483
Код: 49483
Бренд: Vitamed (Україна)Типи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: 2, 3
Наявний
Код: 2256
Код: 2256
Бренд: Foot Care (Україна)Матеріал: ГельПризначення до застосування: Для комфортуТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: S, M, L
Наявний
Код: 49489
Код: 49489
Бренд: Vitamed (Україна)Матеріал: ГельРозмір: Універсальний
Наявний
Код: 49487
Код: 49487
Бренд: Vitamed (Україна)Матеріал: ГельРозмір: S, L
Наявний
Код: 3902
Код: 3902
Бренд: Foot Care (Україна)Матеріал: ГельПризначення до застосування: Для комфортуТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: M, L
Новинка
Наявний
Код: 2886
Код: 2886
Бренд: Pedag (Німеччина)Матеріал: ГельПризначення до застосування: Для комфортуТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: S/M, L/XL
Наявний
Код: 4210
Код: 4210
Бренд: Foot Care (Україна)Матеріал: ГельПризначення до застосування: Для комфортуТипи виробів: Міжпальцеві перегородкиРозмір: M, L
- Мінімальна ціна на Міжпальцеві перегородки в Одесі: 41 грн
- Максимальна ціна на Міжпальцеві перегородки в Одесі: 450 грн
- Кількість товарів: 46
- Середня ціна товарів на Міжпальцеві перегородки в Одесі: 158 грн
- Найбільша кількість відгуків: 23
- Найпопулярніший товар за відгуками: Гелева захисна накладка для взуття Vitamed F-00049-09, 1 шт (Іспанія)
- Найпопулярніший розмір: L
- Найпопулярніший бренд: Foot Care (Україна)
- Рейтинг товарів: 4.5 на основі 54 відгуків
| Назва товару | Ціна |
|---|---|
| Перегородка міжпальцева Foot Care SA-9012 (Україна) | 121 грн |
| Міжпальцевий клин Doctor Life VZT 06 (Україна) | 55 грн |
| Міжпальцевий гелевий клин Vitamed Interdigit separator F-00055 (Україна) | 79 грн |
| Клин міжпальцевий Foot Care SA-9011 (Україна) | 121 грн |
| Коректор на кісточку Foot Care GB-04 (Україна) | 204 грн |
Відгуки: Міжпальцеві перегородки (54)
Товар: Міжпальцева перегородка Pedag Toe Spreader 271 (Німеччина)
Оцінка:
Зручна перегородка
Популярные вопросы:
Добрий день, Тетяна! Якщо під деформацією великого пальця мається на увазі вальгусная установка великого пальця стопи у дитини (pediatric hallux valgus), то з позиції доказової медицини в рамках консервативного лікування цього діагнозу вивчені, показали певну ефективність і застосовуються нічні шини. Наприклад, Дитячий жорсткий ортез при вальгусной деформації первого пальця стопи 0P 1192 / 0P 1193, Orliman (Іспанія) https://ortocomfort.ua/ua/catalog/product/1336/ (розмір 1 розрахований на вік 2-6 років, розмір 2 на вік 6-12 років). У нічних шинах можна ходити, їх одягають лише на час сну. Що стосується денних міжпальцевих перегородок, то їх використання на дітях не вивчалося, розрахованих на дитячий розмір і вік міжпальцевих перегородок виробники не випускають. У разі другого пальця, що знаходить на середній, частіше за все він присутній з моменту народження, як і присутній іноді генетична складова - такі ж пальці у кого-то з батьків. Малюкам, які ще не ходять, палець-"порушник" тейпіруют пластиром до сусіднього пальця; на старших в клінічній практиці намагаються використовувати кінезіотейп як мінімум для того, щоб пальці не натирали в закритому взутті. Дана інформація наведена для загального ознайомлення; тільки ті лікарі, які оглядали конкретної дитини, можуть дати обґрунтовані рекомендації.
При цій деформації це більше другого ступеня,кут відкоригувати практично не можливо,але можливо зупинити розвиток,якщо носити все в комплексі:ортопедичне взуття або взуття з устілками,застосовувати гелеві денні перегородки і нічні бандажі.
У нас у продажу Valgus Pro немає і сказати чим він відрізняється від бандажів на нашому сайті немає можливості.
У нас у продажу Valgus Pro немає і сказати чим він відрізняється від бандажів на нашому сайті немає можливості.
Доброго дня, Ольго! Якщо другий палець "набігає" на великий, можуть підійти або коректори з кріпленням на 2 пальця (наприклад, GB-03 Foot Care), або, на жаль, гелеві або силіконові коректори в принципі не будуть ефективні в деяких випадках.
M - відповідає розміру стопи 35-38 L - відповідає розміру стопи 39-45
Доброго дня! Для запису на безкоштовну консультацію потрібна обов'язкова попередній запис. Прийоми проводяться в салонах: пр. Григоренко 302, (063) 518-87-57 ортопед-травматолог два рази в тиждень, так само Верхній Вал 18, технік-ортопед (096) 998-19-88 два рази в тиждень.
Крім фізичних вправ необхідна правильно підібране взуття для носіння вдома і на вулиці, так як зростання кісточки першого суглоба стопи частіше відбувається від розтягування поперечного зводу стопи, тобто неправильного розподілу ваги на стопи. Для більш конструктивної консультації рекомендую записатися до наших фахівців.
- ортопедичне взуття недорого Львів
- купити компресійний трикотаж Львів
- ортопедична дитяче взуття Одеса
- паховий бандаж
- дитяче ортопедичне взуття Харків
