GluNeo Lite + тест-смужки
AND
Медична техніка


Код: 46072 Товар снят с производства
1969грн
Бренд: Medisana (Німеччина)
Код: 17270 Товар снят с производства
1949грн
Бренд: Medisana (Німеччина)
Код: 13211 Товар снят с производства
3999грн 3399грн
Код: 13704 Товар снят с производства
5377грн
Бренд: Beurer (Німеччина)
Код: 512 Товар снят с производства
3877грн 2699грн
Бренд: Beurer (Німеччина)
Код: 19890 Товар снят с производства
2673грн 2032грн
Акція! Цифровий термометр у подарунок!
Бренд: Omron (Японія)Розмір манжети: Універсальна / велика (22-42 см)Тип тонометрів: Тонометр автоматичний на плече, Японські тонометри, Тонометри з великою манжетою, Тонометри для літніх людей
Код: 37617 Товар снят с производства
3399грн 2899грн
Код: 29187 Товар снят с производства
1499грн 1199грн
Знижки на товари бренду B.Well Акція! Цифровий термометр у подарунок!
Бренд: B.Well (Швейцарія)Розмір манжети: Стандартна (22-32 см)Тип тонометрів: Тонометр автоматичний на плече, Автоматичний
Код: 37615 Товар снят с производства
5138грн 4499грн
Бренд: Medisana (Німеччина)
Код: 34985 Товар снят с производства
1999грн 1599грн
Знижки на товари бренду B.Well Акція! Цифровий термометр у подарунок!
Бренд: B.Well (Швейцарія)Розмір манжети: Універсальна / велика (22-42 см)Тип тонометрів: Тонометр автоматичний на плече, Тонометри з великою манжетою, Тонометри для літніх людей, Автоматичний
Код: 29189 Товар снят с производства
2973грн 1189грн
Акція! Цифровий термометр у подарунок!
Бренд: B.Well (Швейцарія)Розмір манжети: Універсальна / велика (22-42 см)Тип тонометрів: Тонометр автоматичний на плече, Тонометри для літніх людей, Автоматичний
Код: 10314 Товар снят с производства
2979грн 2229грн
Бренд: Beurer (Німеччина)
Код: 21299 Товар снят с производства
1179грн 884грн
Зимові знижки від Longevita Акція! Цифровий термометр у подарунок!
Бренд: Longevita (Австрія)Дополнительные функции: Дата та час, Індикатор заряду батарей, Автовідключення, Усереднення результатів АТ, Визначення аритміїКомплектация: Чохол для зберігання, Елементи живлення (батарейки)Гарантия: 5 роківРозмір манжети: Стандартна (22-32 см)Тип тонометрів: Тонометр автоматичний на плече, Тонометри для літніх людей, Автоматичний
Код: 43375 Товар снят с производства
499грн
Бренд: Dr.Life (Україна)
Код: 34984 Товар снят с производства
1679грн
Акція! Цифровий термометр у подарунок!
Бренд: B.Well (Швейцарія)Розмір манжети: Універсальна / велика (22-42 см)Тип тонометрів: Тонометр автоматичний на плече, Автоматичний
Код: 37298 Товар снят с производства
1159грн 899грн
Акція! Цифровий термометр у подарунок!
Розмір манжети: Універсальна / велика (22-42 см)Гарантия: 5 роківДополнительные функции: Автовідключення, Пам'ять, Усереднення результатів АТ, Визначення аритміїТип тонометрів: Тонометр автоматичний на плече, Тонометри з великою манжетою, Тонометри для літніх людей, АвтоматичнийБренд: Paramed (Україна-Китай)
Код: 9453 Товар снят с производства
1049грн
Бренд: Garcia (Іспанія)
Код: 40699 Товар снят с производства
4999грн 4790грн
Бренд: Medisana (Німеччина)
Код: 6571 Товар снят с производства
889грн
Бренд: Ossenberg (Німеччина)
Код: 37300 Товар снят с производства
1100грн 730грн
Акція! Цифровий термометр у подарунок!
Дополнительные функции: Дата та час, Пам'ять, Визначення аритміїКомплектация: Елементи живлення (батарейки)Тип тонометрів: Тонометри на зап'ястя, Тонометри для літніх людейБренд: Paramed (Україна-Китай)
Код: 21842 Товар снят с производства
849грн
Бренд: Dr.Life (Україна)
Код: 6569 Товар снят с производства
1099грн
Бренд: Ossenberg (Німеччина)


Мінімальна ціна: 2 грн

Максимальна ціна: 148699 грн

Название товараЦіна
Назальний аспіратор B.Well WC-150, 2 насадки, чохол1449 грн

Кількість товарів: 887

Середня ціна товарів в категорії: 3941 грн

Найбільша кількість відгуків: 29

Найпопулярніший товар за відгуками: Тонометр автоматичний з манжетою 22-32 см PRO-33 B.Well

Найпопулярніший бренд: Beurer (Німеччина)

Рейтинг товарів: 5.0 на основі 473 відгуків

Відгуки: Медична техніка (473)
Катерина
Оцінка:
Шукала для своєї сім'ї більшу электропростынь. Для мене питання ціни не був дуже важливим, головне щоб виріб було надійним, безпечним в експлуатації, виконана з приємного матеріалу. Ця грілка повністю відповідає всім моїм уявленням про найкращого і якісної грілці. Її плюс, що вона розрахована на двох осіб. Для мене стало приємною несподіванкою, коли я дізналася про те, що в простирадлі можна налаштувати відповідну температуру в кожній з двох зон окремо. Вона не перегрівається, оскільки в цій грілці є система захисту, яка не допускає цього. Перед покупкою я дізналася всі характеристики і функції виробу і пріоритетним у виборі стала повна безпеку виробу, яку гарантують спеціальні датчики, які відреагують на наявність будь-якої несправності і моментально відключать гарячу грілку, що запобіжить загоряння. У виробі не є грубих швів, які б могли створити дискомфорт. Крім того є три режими температур. Грілка легко стирається. Загалом, розхвалювати электропростынь можна довго, оскільки вона насправді володіє незаперечними перевагами.
Популярные вопросы:
Ширина сидіння? Дана коляска має можливість встановлення санітарного обладнання? Доставка у місто Запоріжжя безкоштовна?
Відповідь
Доброго дня, Вікторіє! Висота сидіння від підлоги, згідно з ТТХ коляски Golfi-19 Heaco, становить 48 см, параметри сидіння 48 х 40 х 44 см (В х Г х Ш). У даній моделі немає можливості встановлення додаткового санітарного обладнання. Модель Golfi-19 Heaco забезпечена знімними підлокітниками та підніжкою, а також додатковою подушкою. Згідно з інформацією, розміщеною на сайті www.ortocomfort.ua, доставка товарів вартістю понад 1000 грн здійснюється безкоштовно. У разі, якщо замовлення оформлено післяплатою з покупця компанією-перевізником стягується плата за переказ коштів, згідно з тарифами компанії-перевізника.
Апарат потрібен для людини похилого віку. Чи допоможе він при печінні в пучках пальців рук?
Відповідь
Доброго дня, Світлано! Насамперед вам необхідно з'ясувати причину, що спричинила печіння. При дії низькочастотним магнітним полем апарату МАГ-30-4 відзначається хороша переносимість у ослаблених хворих, хворих похилого віку, які страждають на супутні захворювання серцево-судинної системи; хворих, схильних до алергічних реакцій на медикаменти МАГ-30-4 застосовується для лікування:
1. Захворювання опорно-рухового апарату.
2. Ушкодження опорно-рухового апарату та його наслідки.
3. Захворювання серцево-судинного характеру.
4. Захворювання неврологічного характеру.
5. Захворювання гінекологічні.
6. Офтальмологічні захворювання
7. ЛОР захворювання.
8. Ускладнення цукрового діабету
9. Дерматологічні захворювання.
Якщо печіння на пучках пальців рук має дерматологічний чи неврологічний характер, він може використовуватися. Слід зазначити, що низькочастотне електромагнітне випромінювання не викликає подразнення шкіри. ВАЖЛИВО! ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ЕКСПЛУАТУВАТИ АПАРАТ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ПАЦІЄНТОМ ІМПЛАНТУЮЧИХ СТИМУЛЯТОРІВ.
Здраствуйте! Підкажіть, будь ласка, чи поможет апарат МАГ 30-4 в ситуации, коли после носіння Важко промов почався Біль в правій части поперек. Біль віддає в праві коліно, а коли встаю, Відчуваю, як по правому Стегній "Біжать мурашки". Вночі Прокидайся кожні 2-3 години Із-за болю в поперек та правому коліні.
Відповідь
Доброго дня, Валеріане! Подібні апарати для фізіотерапевтічніх процедур прізначають відповідно до питань комерційної торгівлі показань, в тому чіслі при травмах опорно-рухового апарату, коли є встановлений діагноз. Смороду є частина комплексного лікування, но, як правило, не є лікуванням Першої Лінії. Вам нужно очно звернути до травматолога для ОГЛЯД, встановлення діагнозу та Надання обгрунтованих рекомендацій относительно лікування.
Доброго дня. Итересуют ходунки для жінки 79 років( стала важко пересуватися( вікове) підкажіть будь ласка по яким параметрам підбирати?Зріст, Вага і т. д. Користуватися ними в будинку і у дворі.Які краще з коліщатками або без таких( тому що бабуся вже "гальмує"), звичайно ж, хотілося легше.
З ув. Олександр.
Відповідь
Модель ходунків яку Ви обрали є універсальною для будинку і вулиці так як їх висота:регулюється від 79 до 97 см см, вони досить легкі, можуть пересуватися в місто, що ходить і не місто, що ходить режимі, легко складаються. Ходунки з двома коліщатками для людей з паралізованою рукою, для полегшення переміщення ходунків, роллаторы для більш активних.
термін придатності тест смужок one touch select n25
Відповідь
Доброго Дня, Петро Юрійович!
Тест-смужки One Touch Select 25 шт.--- термін придатності до 07.2015 р.
Після розкриття флакона з тест-смужками використовувати їх необхідно протягом 3-х місяців.
пролежні 1-2 стадії. в даний мемент використовується пластир мепилекс. підбираємо протипролежневий матрац. одна проблема - ширина потрібна не більш як 62 см Що порадите в нашому випадку. Чи підійде нам матрац Армед (код 12346)
Відповідь
Добрий день!Дана модель матраца Вам підходить, його ширина 60см. максимальна вага навантаження до 120 кг.
Популярні бренди розділу
Vellion (Австрія) Easy Touch (Україна) ReMED (Україна) Склоприлад (Україна) Vicair BV (Нідерланди) BactoSfera (Україна) B.Well (Швейцарія) Omron (Японія) AND (Японія) Longevita (Австрія) Gamma (Англія) Paramed (Україна-Китай) Lepu (Китай) Vega (Китай) Rossmax (Швейцарія) Boneco (Швейцарія) WetAir (Китай) MaxCan (Китай) Ascensia (Швейцарія) SHINE (Україна) PIC (Італія) Beurer (Німеччина) ArhiMED (Польща) Dr.Life (Україна) BactoSfera Norditalia (Італія) Nissei (Японія) Новатор (Україна) Venta (Німеччина) Dr. Frei (Швейцарія) Medisana (Німеччина) Garcia (Іспанія) Ossenberg (Німеччина) Nova (Тайвань) One Touch (США) Accu-Chek (Німеччина) Bionime (Швейцарія) Finetest (Корея) Flaem Nuova (Італія) Invacare (Німеччина) Little Doctor (Сінгапур) Microlife OSD (Італія) Roho (США) Wellion (Австрія) Foshan Dongfang (Китай) Orthoforma (Тайвань) Gi-emme (Італія) Шанс/Норма-Трейд Armed (Росія) Yasam (Туреччина) BOKANG (КНР) Тріо (Україна) Abbot (США) Acon (США) Droplet (Польща) Infopia ltd. (Південна Корея) Sanitas (Німеччина) Лотос (Україна) Дельта Терм (Росія) БРТЗ (Білорусь) Dormisan (Словаччина) Heaco (Великобританія) ADL (Німеччина) Mirta (Україна) Волес (Україна) KVARTSIKO (Україна) Праймедіа (Україна) Thetford (Голландія) NewMed Burmeier (Німеччина) Bayer (Німеччина) Заповіт (Україна) Київгума (Україна) TakeHot (Китай) Paramedic (Україна, Китай, Європа) IMComponents
Підбір по параметрах
Ціна
 від до грн
Бренд
Тип інгаляторів
Тип тонометрів
Тест-смужки до глюкометрів
Вид милиць
Тип матраца
Популярні запити
Особливості стоми
Тип мішка
Різновиди калоприймачів
Виробник
Зона измерения
Вид измерения
Тип термометра
Гарантия
Наявність дисплея
Змінний фільтр
Управление
Тип
Ткань
Размер медодежды
Тип установки бактерицидной лампы
Мощность
Площадь помещения, м2
Тип лампы
Вид лампы
Дополнительные функции
Комплектация
Розмір манжети
Частые запросы ингаляторы
Возможность работы от аккумуляторов (Ингаляторы)
Комплектация детской маской (Ингаляторы)
Регулировка размера частиц лекарства (Ингаляторы)
Коло від пролежнів
Призначення матраца
Максимальне навантаження
Вариант
Ширина сидіння, см
Тип слухового апарату
Консультація ортопеда-травматолога