Протипролежневі матраци
Код: 17152 Товар снят с производства
2300грн 1499грн
Максимальне навантаження: 110 кгПризначення матраца: Профілактика пролежнів, 1-2 ступінь пролежнівТип матраца: КомірчастийБренд: Gi-emme (Італія)
Код: 36275 Товар снят с производства
1899грн 1399грн
Протипролежневі матраци Gi-emme зі знижкою
Максимальне навантаження: 120 кгПризначення матраца: Профілактика пролежнів, 1-2 ступінь пролежнівТип матраца: КомірчастийБренд: Gi-emme (Італія)
Код: 17209 Товар снят с производства
1799грн
Максимальне навантаження: 135 кг, 120 кгПризначення матраца: Профілактика пролежнівТип матраца: КомірчастийБренд: OSD (Італія)
Код: 22910 Товар снят с производства
9999грн
Максимальне навантаження: 150 кг, 145 кг, 140 кг, 135 кг, 120 кг, 110 кгПризначення матраца: Профілактика пролежнів, 1-3 ступінь пролежнівТип матраца: СекційнийБренд: OSD (Італія)
Код: 13955 Товар снят с производства
440грн
Максимальне навантаження: НеобмеженеТип матраца: СтатичнийПризначення матраца: Профілактика пролежнів
Код: 22047 Товар снят с производства
4999грн
Максимальне навантаження: 140 кг, 135 кгПризначення матраца: Профілактика пролежнів, 1-3 ступінь пролежнівТип матраца: СекційнийБренд: OSD (Італія)
Код: 37962 Товар снят с производства
1199грн
Максимальне навантаження: 110 кгПризначення матраца: Профілактика пролежнівТип матраца: КомірчастийБренд: Gi-emme (Італія)
Код: 16919 Товар снят с производства
4999грн
Максимальне навантаження: 150 кг, 145 кг, 140 кг, 135 кг, 120 кгПризначення матраца: Профілактика пролежнів, 1-4 ступінь пролежнів, 1-3 ступінь пролежнівТип матраца: Секційний
Код: 36537 Товар снят с производства
1199грн
Максимальне навантаження: 135 кгПризначення матраца: Профілактика пролежнів, 1-2 ступінь пролежнівТип матраца: КомірчастийБренд: OSD (Італія)
Код: 13960 Товар снят с производства
1256грн
Максимальне навантаження: НеобмеженеТип матраца: СтатичнийПризначення матраца: Профілактика пролежнів
Код: 13706 Товар снят с производства
2450грн
Тип матраца: КомірчастийБренд: OSD (Італія)
Код: 13959 Товар снят с производства
1699грн
Максимальне навантаження: НеобмеженеТип матраца: СтатичнийПризначення матраца: Профілактика пролежнів, 1-2 ступінь пролежнів
Код: 17210 Товар снят с производства
2499грн
Максимальне навантаження: 135 кг, 120 кгПризначення матраца: Профілактика пролежнів, 1-2 ступінь пролежнівТип матраца: КомірчастийБренд: OSD (Італія)
Код: 13957 Товар снят с производства
270грн
Максимальне навантаження: НеобмеженеТип матраца: СтатичнийПризначення матраца: Профілактика пролежнів
Код: 13958 Товар снят с производства
756грн
Максимальне навантаження: НеобмеженеТип матраца: СтатичнийПризначення матраца: Профілактика пролежнів
Код: 13956 Товар снят с производства
640грн
Максимальне навантаження: НеобмеженеТип матраца: СтатичнийПризначення матраца: Профілактика пролежнів
Код: 22585 Товар снят с производства
799грн
Максимальне навантаження: НеобмеженеТип матраца: СтатичнийПризначення матраца: Профілактика пролежнів
Код: 15781 Товар снят с производства
830грн
Максимальне навантаження: НеобмеженеТип матраца: СтатичнийПризначення матраца: Профілактика пролежнів
Код: 32740 Товар снят с производства
2900грн 1680грн
Максимальне навантаження: 120 кгПризначення матраца: 1-2 ступінь пролежнівТип матраца: КомірчастийБренд: Gi-emme (Італія)


Мінімальна ціна протипролежневих матраців на Протипролежневі матраци: 270 грн

Максимальна ціна матраців від пролежнів на Протипролежневі матраци: 99999 грн

Кількість товарів: 44

Середня ціна товарів на Протипролежневі матраци: 7433 грн

Найбільша кількість відгуків: 14

Найпопулярніший товар за відгуками: Протипролежневий матрац комірчастий GMA 5 Gi-emme

Найпопулярніший бренд: OSD (Італія)

Рейтинг товарів: 5.0 на основі 35 відгуків

Відгуки: Протипролежневі матраци (35)
Тамара
Оцінка:
Шукали матрац для бабусі і не занадто дорогий і якісний. А головне щоб був ефективним. У неї пролежні тільки з'явилися, але стали швидко збільшуватися. Консультант сказав, що на ранніх стадіях можна брати ячеисты матрац. Бабуся у зв'язку з хворобою стала дуже примхливою і я побоювалася, що буде говорити що їй заважає шум компресора або матрац не зручний (здувається, надувається). Але все виявилося не так вже погано. Компресор не створює багато шуму, а вона навіть жартує, що під нього добре засинати. Пролежні вже не так турбують, а крім того в магазині ще порадили спеціальні пов'язки. Так що зараз стан шкіри покращився. Матрац не викликає попрілостей і подразнень, не парить і тіло не потіє. Дуже хороша річ.
Популярные вопросы:
пролежні 1-2 стадії. в даний мемент використовується пластир мепилекс. підбираємо протипролежневий матрац. одна проблема - ширина потрібна не більш як 62 см Що порадите в нашому випадку. Чи підійде нам матрац Армед (код 12346)
Відповідь
Добрий день!Дана модель матраца Вам підходить, його ширина 60см. максимальна вага навантаження до 120 кг.
Доброго дня...
Цікавить протипролежневі матрац з компресором для лежачої бабусі ...
мій ном .тел. 0954564081 і 0986390515 Наталія Адамівна
Відповідь
Добридень! Починати підбір протівопролежнего матраца слід з обов'язкової консультації з лікарем, який в ході детального огляду повинен зробити висновок про загальний фізичний стан хворого, про стан шкіри, а при наявності пролежнів - визначити стадію їх прогресування, і, відштовхуючись від отриманих даних, порекомендувати тип матраца . На першому етапі підбору необхідно визначити, потрібно пацієнтові статичний або динамічний матрац. Статичний матрац підійде мобільним і частково рухомим людям, Динамічний матрац підходить виключно іммобільності лежачим пацієнтам; пацієнтам з наявністю часткової рухової функції такі матраци не рекомендуються, оскільки на них складно і небезпечно сидіти.
Наступний момент, на який необхідно звернути увагу при виборі матраца - це тип секцій.В цьому моменті враховується два фактори: вага хворого і ступінь ураження тканин пролежнями. Пацієнтам з невеликим і середнім вагою (до 120 кг), і необхідністю профілактики і лікування 1-2 стадії пролежнів лікарі рекомендують ніздрюваті протипролежневі матраци, наприклад: протипролежневі матрац ніздрюватий OSD-QDC-303, пацієнтам з вагою 120-160 кг і вище, і 3-4 стадії пролежнів - балонні протипролежневі матраци. Хотілося б звернути увагу, що хворим з травмами та переломами хребта використовувати матрац не можна. І остання рекомендація: все протипролежневі матраци повинні мати сертифікат відповідності та медичний сертифікат. Купувати такі вироби необхідно в спеціалізованих магазинах медичної техніки або аптеках.
Здравствуйте у моєї мами спінальний інсульт ,рухати ногами не може біль у попереку підійде їй цей матрац Soft Air Plus Wbs ADL і чи є в ньому масаж і примусова вентиляція
Відповідь
Доброго Дня, Олександр.
В цьому матраці відбувається поперемінне накачування і спускання повітря із секцій матраца, чим досягається масажний ефект.
Також, матеріал матраца має лазерну мікроперфорацію, що дозволяє підсушувати шкіру пацієнта.
Цей матрац працює від розетки? Потрібен постійний електричний струм?
Відповідь
Доброго дня, Наталіє! Протипролежневий ніздрюватий матрац GMA 5 працює від постійного джерела струму. Матрац укомплектований компрессором потужністю 7Вт, що подає повітря в осередку з циклічністю 7 хвилин. Осердя матраца, поперемінно надуваючись і збираючи в шаховому порядку.

Добридень!
Бабусі 93 роки, перелом шийки стегна 3 роки тому, пересувається дуже погано, під час сну не перевертається тільки совається, не підходить ні одне ліжко, поміняли вже 2 ліжка, чи може хоч якось поліпшити положення топпер-1
Завчасно дякую за відповідь
Відповідь
Добрий день, Еліна! З питань споживчих властивостей товару і підбору індивідуально комфортного варіанту Вас завжди предметно проконсультують продавці-консультанти. Для того, щоб вони змогли Вам запропонувати оптимальні варіанти, Вам необхідно дізнатися у Вашої бабусі, з якої причини їй незручно спати на існуючих ліжках, чого б їй хотілося або бракує для більш комфортного сну.
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, різницю між статистичним та без. Що це означає? Чи означає це, що, коли вимкнути світло, він не буде здуватись? Дякую
Відповідь
Доброго дня, Олено! Функція статики в протипролежневих матрацах підтримує тиск повітря на одному рівні, що дозволяє пацієнту відпочити, а помічнику виконати доглядаючі процедури легко і швидко. У протипролежневих матрацах без функції статики компрессор наповнює осередки повітрям з інтервалом 7-10 хвилин. Компресори протипролежневих матраців працюють від постійного джерела струму.
Популярні бренди розділу
Dr.Life (Україна) Invacare (Німеччина) OSD (Італія) Roho (США) Orthoforma (Тайвань) Gi-emme (Італія) Armed (Росія) Dormisan (Словаччина) ADL (Німеччина)
Консультація ортопеда-травматолога