Компресійний трикотаж


Код: 30226 Товар снят с производства
1749грн
Знижка -20% на другий аналогічний товар при покупці ортопедичної продукції! З економією до 2000 грн. Знижка -30% на другу пару компресійного трикотажу! З економією до 600 грн.
Колір: Чорний, БілийПопулярні запити: Чоловічий, ЖіночийБренд: Orliman (Іспанія)Носок: ЗакритийРозмір: 1-й, 2-й, 3-й, 4-йКлас компресії: Профілактичний
Код: 7179 Товар снят с производства
591грн
Знижка -20% на другий аналогічний товар при покупці ортопедичної продукції! З економією до 2000 грн. Знижка -30% на другу пару компресійного трикотажу! З економією до 600 грн.
Матеріал: КоттонКолір: ЧорнийПопулярні запити: Чоловічий, ЖіночийНосок: ЗакритийБренд: Tiana (Італія)Клас компресії: 1 клас (помірна)Розмір: 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й, 6-й
Код: 46245 Товар снят с производства
1469грн
Бренд: Vitamed (Украина)Матеріал: ЛайкраКолір: БежевийПопулярні запити: Венозна недостатність, Втома, важкість, печіння в ногах, Варикозне розширення вен, Чоловічий, Жіночий, Для занять спортом, Для подорожейНосок: ВідкритийЗріст (довжина виробу): 2-й (normal), 1-й (short)Клас компресії: 1 клас (помірна)Розмір: 2-й, 3-й, 4-й, 5-й, 6-й
Код: 31574 Товар снят с производства
989грн
Знижка -30% на другу пару компресійного трикотажу! З економією до 600 грн.
Бренд: Veinax (Франція)Матеріал: МікрофібраКолір: БежевийНосок: ВідкритийРозмір: 1-й, 2-й, 3-й, 4-йКлас компресії: 2 клас (середня)
Код: 31566 Товар снят с производства
1849грн
Знижка -30% на другу пару компресійного трикотажу! З економією до 600 грн. Подвійний захист ваших ніжок! -20% на устілки ТМ Pedag при покупці виробів ТМ Veinax
Бренд: Veinax (Франція)Матеріал: МікрофібраКолір: Бежевий, ЧорнийПопулярні запити: Жіночий, При алергії та для чутливої та сухої шкіриНосок: ВідкритийРозмір: 1-й, 2-й, 3-й, 4-йКлас компресії: 2 клас (середня)
Код: 30222 Товар снят с производства
1399грн
Знижка -20% на другий аналогічний товар при покупці ортопедичної продукції! З економією до 2000 грн. Знижка -30% на другу пару компресійного трикотажу! З економією до 600 грн.
Колір: ЧорнийПопулярні запити: ЧоловічийБренд: Orliman (Іспанія)Носок: ЗакритийРозмір: 1-й, 2-й, 3-й, 4-йКлас компресії: Профілактичний
Код: 31586 Товар снят с производства
2149грн
Знижка -30% на другу пару компресійного трикотажу! З економією до 600 грн.
Бренд: Veinax (Франція)Матеріал: КоттонКолір: ЧорнийПопулярні запити: ЧоловічийНосок: ЗакритийРозмір: 1-й, 2-й, 3-й, 4-йКлас компресії: 2 клас (середня)
Код: 31570 Товар снят с производства
1849грн
Знижка -30% на другу пару компресійного трикотажу! З економією до 600 грн.
Бренд: Veinax (Франція)Матеріал: МікрофібраКолір: БежевийПопулярні запити: ЖіночийНосок: ВідкритийРозмір: 1-й, 2-й, 3-й, 4-йКлас компресії: 2 клас (середня)
Код: 8123 Товар снят с производства
900грн
Знижка -20% на другий аналогічний товар при покупці ортопедичної продукції! З економією до 2000 грн.
Колір: Бежевий, Чорний, БілийНосок: ЗакритийБренд: Relaxsan (Італія)Клас компресії: 1 клас (помірна)Розмір: 2-й, 3-й, 4-й, 5-й
Код: 8638 Товар снят с производства
1945грн
Знижка -20% на другий аналогічний товар при покупці ортопедичної продукції! З економією до 2000 грн. Знижка -30% на другу пару компресійного трикотажу! З економією до 600 грн.
Колір: БежевийПопулярні запити: Чоловічий, ЖіночийБренд: Relaxsan (Італія)Клас компресії: 2 клас (середня)Розмір: 2-й, 3-й, 4-й, 5-й
Код: 14677 Товар снят с производства
3290грн
Колір: Бежевий, Чорний, КарамельБренд: Medi (Німеччина)Носок: Закритий, ВідкритийКлас компресії: 1 клас (помірна)Розмір: 2-й, 3-й, 4-й, 5-й, 6-й, 7-й
Код: 24081 Товар снят с производства
1074грн
Знижка -20% на другий аналогічний товар при покупці ортопедичної продукції! З економією до 2000 грн. Знижка -30% на другу пару компресійного трикотажу! З економією до 600 грн.
Колір: БежевийПопулярні запити: ЖіночийНосок: ВідкритийЗріст (довжина виробу): 2-й (normal), 1-й (short)Клас компресії: 2 клас (середня)Бренд: Soloventex (Україна)Розмір: S, M, L, XL


Мінімальна ціна: 221 грн

Максимальна ціна: 2600 грн

Название товараЦіна
Допоміжні гумові рукавички Relaxsan65 грн
Допоміжний батлер Butler Export для компресійного трикотажу1280 грн

Кількість товарів: 35

Середня ціна товарів в категорії: 1334 грн

Найбільша кількість відгуків: 29

Найпопулярніший товар за відгуками: Гольфи компресійні медичні Microtrans мікрофібра клас 2 821R Veinax

Найпопулярніший бренд: Medi (Німеччина)

Рейтинг товарів: 4.8 на основі 238 відгуків

Відгуки: Компресійний трикотаж (238)
Еліна
Оцінка:
Моя мама діабетик, тому вибрати для неї вироби, щоб не травмували чутливу шкіру – ціла проблема. В магазині порадили ці шкарпетки. Мама залишилася задоволена, немає неприємного запаху, що вкрай важливо немає швів, впивающихся в шкіру, тоненькі, м'які, розтягуються по нозі і немає натираючих гумок на литках. Вже вдома прочитала в інтернеті, що компанія, що випускає ці шкарпетки, розробила технологію, завдяки якій мідь вводиться в структуру тканини. Мама каже, що помітила - ранки стали швидше гоїтися. А періодично з'являється грибок не дає про себе знати. Але для мене головне, що вона відчуває себе в них комфортно, перестала розчісувати рани. Поки не можу сказати наскільки вони довговічні, звичайно, хотілося б, щоб прослужили якомога довше, оскільки коштують дорогувато, але вже зараз точно можу сказати, що після прання вони не деформуються і виглядають, як нові. Якістю дуже задоволені!
Популярные вопросы:
Привіт, підкажіть за розмірами... і ремомендацию для танцюристів,якщо багато навантаження
Відповідь
При визначенні розміру компресійних виробів Вам потрібно зробити заміри - щиколотки, гомілки (широке місце), під коліном (якщо це гольфи)і верхньої третини стегна. потім використовуючи "розмірну таблицю" в описі товару, знайти свої виміри і визначити розмір.
Панчохи рекомендується носити усім жінкам з метою профілактики варикозного розширення вен, а також в початкових стадіях варикозної хвороби, при авіаперельотах, великих навантаженнях на ноги (надмірна вага, тривала робота стоячи або сидячи, високі підбори і т. д.).
Після прийому пів року ксалерто залишились тромби вишще колена. Розміри ноги нестандартні 27-48-64. Який розмір пріоритетний? Стегно чи голень?
Відповідь
Доброго дня, Світлано! Всі заміри є пріоритетними, медичний трикотаж з градуйованою компресією важливо підбирати так, щоб всі заміри підходили. Якщо такий варіант не можливо знайти на ринку, деякі виробники компресійного трикотажу надають послугу індивідуального пошиття за мірками клієнта. Або, на практиці, покупець на власний розсуд і під власну відповідальність робить компроміс щодо однієї з мірок (як правило, компроміс в сторону вибору більшої мірки, бо менша може порушувати відток венозної крові і, як правило, в такому випадку частіше віддають перевагу компресійному трикотажу цупкої в'язки - Soloventex до такого не відноситься).
допоможіть визначити розмір Компресійний панчіх на талію mediven® plus 2 клас, Medi (Німеччина)
Мої вимірювання -
обсяг талії - 116 см
обсяг стегон нижче талії
на 10 см - 130 см
обсяг щиколотки - 28 см
обсяг гомілки -38 см
обсяг коліна -46 см
обсяг стегна на 5 см
нижче промежини -68 см
Заздалегідь дякую.
Відповідь
Добридень!

Якщо Ви знімали мірки вранці, не встаючи з ліжка, до того як нога набрякла (при схильності до набряклості), то за вказаними параметрами підходить розмір VI, розмір V не проходить по колу d. Разом з тим, такий мірки як обсяг коліна не існує, вимірюється окружність ноги d під колінної чашечкою (для орієнтиру, там, де закінчувалася б гумка гольфів). У компресійному панчосі із застібкою на талію обсяг талії і обсяг стегон не враховуються. Рекомендуємо ще раз зняти мірки. Також для підбору необхідно врахувати довжину вироби - стандартна (від п'яти на рівні підлоги до вимірювання g (5 см нижче промежини): 72-83 см або мала довжина (62-71 см). Якщо після повторного вимірювання у Вас виникнуть питання про підбір вироби , будь ласка, звертайтеся в нашу службу підтримки за номерами: +38 (044) 502-72-36, +38 (063) 518-87-57, +38 (050) 963-17-57, +38 (098) 733 -98-99
Підкажіть будь ласка,я перебуваю на п'ятому місяці вагітності,у мене варикозне розширення вен у паховій зоні і на внутрішній стороні стегна (сильно вилізли, а на ногах теж але не так виражено.Бинтами користуюся з початку вагітності,без них нікуди,боляче.хотіла замовити колготки для вагітних в інтернет магазині,але консультанти відмовляють,так як компресія в потрібному мені місці не виробляє лікувального ефекту.Порадили купити не для вагітних 3 компресії,і вставити з тягнучої тканини клинець.
Відповідь
Доброго дня! У всіх компресійних колготах градуйована компресія тільки до паху, і в таких випадках можна використовувати тільки еластичні бинти.
Яка висота гольф від п'яти до верху без натягу? У мене зріст 195, а взуття 47-48 Я зробив замовлення 4292 на інший тип гольф "Тіана". В аптеці сказали, що Релаксан начебто вище? Прохання відповісти і поки пригальмувати зазначений замовлення Тіани.
Спасибі.
Відповідь
Гольфи Релаксан в розкладеному вигляді довше Тіани, але вони по різному розтягуються по нозі і ті та ін. в одягненому вигляді доходять до підколінної западини.
Доброго дня. Гольфи компресійні медичні мікрофібра 881R клас 3 Veinax можна носити для авіаперельотів якщо є поки тільки 1-я ступінь варикозу? Або треба 2 клас?
Відповідь
Добрий день, Ирина! При початкових стадіях венозної недостатності і при тривалих подорожах, як правило, рекомендований компресійний трикотаж тиском до 20-22 мм рт.ст. За французькою класифікацією компресійного трикотажу (Veinax - французький виробник) це 2-й клас компресії, по більш поширеною в Україні німецької класифікації 18-21 мм рт.ст. - це 1 клас компресії. Залежно від різних індивідуальних показань і протипоказань лікар може дати будь-які інші рекомендації в індивідуальному порядку.
Популярні бренди розділу
Vitamed (Украина) Veinax (Франція) Medi (Німеччина) Orliman (Іспанія) Sigvaris (Швейцарія) Relaxsan (Італія) Tiana (Італія) Soloventex (Україна) ARIES (Чехія) Tonus Elast (Латвія) Cupron (Ізраїль) Bauerfeind (Німеччина)
Підбір по параметрах
Ціна
 від до грн
Бренд
Популярні запити
Клас компресії
Колір
Зріст (довжина виробу)
Носок
Матеріал
Розмір
Консультація ортопеда-травматолога