Питання та відповіді
A+ A A-
Питання: Чи можу я придбати у вашому магазині представлені на сайті товари?
Відповідь:

Так. Як правило, всі товари є в наявності в магазині, за винятком великогабаритних товарів, дуже великих або маленьких розмірів виробів. Тому для зручності все ж рекомендуємо попередньо уточнювати наявність товару, який Вас цікавить.

Питання: Як я можу оплатити товар?
Відповідь:

При покупці в салоні Ви можете оплатити готівкою або банківською картою, при замовленні доставки - готівкою, при цьому кур'єр надасть Вам чек.

Питання: Чи можна придбати товару з доставкою?
Відповідь:

Так, можна, але ми рекомендуємо купувати товар в салоні, так як в цьому випадку є можливість найбільш професійної консультації і примірки різних розмірів, для вибору вироби найбільш підходить саме Вам.

Питання: Є можливість примірки товарів перед покупкою?
Відповідь:

Так, всі товари, за винятком товарів особистої гігієни (компресійний трикотаж, ортопедичні подушки тощо), можна поміряти. В інших випадках є детальні розмірні таблиці, які допоможуть зробити Вам правильний вибір.

Питання: Чи можу я отримати консультацію лікаря в салоні Ортокомфорт, обов'язково для це що-небудь купити?
Відповідь:

У салоні Ортокомфорт веде приймемо лікар травматолог, для запису на прийом потрібно зв'язатися з нашим консультантом за тел. зазначеним на сайті: https://ortocomfort.ua/news/view/156/. Для отримання консультації не обов'язково робити покупку, ми в будь-якому випадку завжди раді Вам допомогти.