A+ A A-
Умови надання персональних даних

«Надаючи персональні дані, відповідно до п.6 ст.6 Закону України« Про захист персональних даних », надаю згоду на їх зберігання і використання з метою обробки для ведення обліку в межах передбачених законодавством».

Зберігання та використання компанією «Ortocomfort.ua» наданих користувачами особистих даних повністю відповідає чинному законодавству України про недоторканність особистої інформації. Особисті дані користувачів не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на нашому сайті. Компанія залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях.
Ми гарантуємо, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
У певних обставинах може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.
Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі Особистий кабінет.
Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, компанія Ваше Здоров'я з Вашого явного згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете змінити тематику такої розсилки або відмовитись від неї.