A+ A A-
Індивідуальне виготовлення
Мережа магазинів «Ортокомфорт» пропонує своїм клієнтам індивідуальне виготовлення ортопедичних устілок. У наших ортопедичних салонах Ви маєте можливість отримати професійну консультацію та замовити індивідуальні устілки.
 
Індивідуальне виготовлення, зображення - 1
 
 
Ортопедичний салон надає якісну комп'ютерну діагностику стопи на барометричній платформі FreeStep, що дозволяє проводити динамічний (при ходьбі) та статичний (без руху) аналіз підошовного тиску, кінематики ходи людини, а також тривимірний аналіз руху та біомеханіки стопи. FreeStep платформа - це інтегрований інструмент нового покоління, де цифрові показники навантаження під час ходьби автоматично генеруються до звітів дослідження. Діагностичний кольоровий висновок та рекомендації фахівця клієнт отримує на руки. Наші спеціалісти застосовують індивідуальний підхід до кожного клієнта. Враховують усі важливі особливості будови стопи та виготовляють устілки виключно по зліпку вашої ноги. Відбиток робиться за допомогою спеціалізованого професійного обладнання плантоскопа.
 
Індивідуальне виготовлення, зображення - 2
 
 
Для цього просто необхідно:
 
  • Зняти взуття
  • Стати чистими та сухими ногами на скляну поверхню обладнання

Індивідуальне виготовлення, зображення - 3

Індивідуальне виготовлення, зображення - 4

 
Таким чином, ортопед-технолог отримує знімок, за допомогою якого виділяються всі проблемні ділянки стопи, щоб врахувати для яких зон потрібна корекція та надійна підтримка.
 
Індивідуальне виготовлення, зображення - 5
 
Індивідуальне виготовлення, зображення - 6
 
 
Індивідуальні ортопедичні устілки сприяють усуненню болю в стопах, суглобах та хребті. Вони допомагають відновити та підтримати організм при опорно-рухових захворюваннях, а також при наявних травмах. Устілки виготовлені з індивідуальним підходом мають лікувальну дію і застосовуються для профілактики плоскостопості.
 
 
Індивідуальне виготовлення, зображення - 7
 
Індивідуальне виготовлення, зображення - 8

Для запису, телефонуйте: 0 800 757-9-57 (Безкоштовно з усіх операторів)