A+ A A-
Індивідуальне виготовлення
Мережа магазинів «Ортокомфорт» пропонує своїм клієнтам індивідуальне виготовлення ортопедичних устілок. У наших ортопедичних салонах Ви маєте можливість отримати професійну консультацію і замовити індивідуальні устілки.
 
Індивідуальне виготовлення, зображення - 1
 
Ортопедичний салон надає якісну комп'ютерну діагностику стопи на спеціальному обладнанні. Наші фахівці застосовують індивідуальний підхід до кожного клієнта. Враховують всі важливі особливості будови стопи і виготовляють устілки виключно за зліпком вашої ноги. Відбиток робиться за допомогою спеціалізованого професійного обладнання - плантоскопа.
 
Індивідуальне виготовлення, зображення - 2
 
Для цього просто необхідно:
 
  • Зняти взуття
  • Стати чистими і сухими ногами на скляну поверхню обладнання

Індивідуальне виготовлення, зображення - 3

Індивідуальне виготовлення, зображення - 4

 
Таким чином ортопед-технолог отримує знімок, за допомогою якого виділяються всі проблемні ділянки стопи, щоб врахувати для яких зон потрібна корекція і надійна підтримка.
 
Індивідуальне виготовлення, зображення - 5
 
Індивідуальне виготовлення, зображення - 6
 
Індивідуальні ортопедичні устілки сприяють усуненню болю в стопах, суглобах і хребті. Вони допомагають відновити і підтримати організм при опорно-рухових захворюваннях, а також при наявних травмах. Устілки виготовлені з індивідуальним підходом надають лікувальну дію і застосовуються для профілактики плоскостопості.
 
Індивідуальне виготовлення, зображення - 7
 
Індивідуальне виготовлення, зображення - 8