A+ A A-
Доставка і оплата
Доставка по Києву
Доставка проводиться з понеділка по п'ятницю, у зручний для Вас час з 12 до 18:00. Вартість доставки складає 50 грн. За вартості замовлення понад 1000 грн доставка здійснюється безкоштовно.
Для клієнтів з Києва доступна нова послуга примірки кількох розмірів або моделей виробів перед покупкою. дізнатись детальніше
Доставка по Україні
Здійснюється компаніями перевізниками Доставка та оплата, зображення - 1 згідно з тарифами перевізника. За вартості замовлення понад 1000 грн доставка здійснюється безкоштовно.
Зручна оплата:
Для Вашої зручності в мережі ортопедичних салонів Ортокомфорт передбачені різні способи оплати, Ви можете вибрати найбільш зручний для Вас:
  • Оплата готівкою у магазині
  • Оплата безготівкового рахунку через касу банку
  • Оплата онлайн на сайті
  • Оплата кредитною карткою через термінал у магазині
  • Оплата готівкою при отриманні товару, замовленого через служби доставки.
Обмін та повернення
Всі товари, які представлені в мережі, мають гарантію від виробника від 2 до 60 місяців. Наші клієнти мають право обміняти/повернути товар протягом 30 днів (за Законом 14 днів) з моменту покупки відповідно до «Закону про захист прав споживача». При обміні товару через невідповідність розміру, витрати з пересилання та доставки компанія бере на себе.
Зверніть увагу, обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який був у вжитку і немає слідів використання. А так само має бути збережено: повний комплект товару, цілісність та всі компоненти упаковки, ярлики та заводське маркування.
Відповідно до чинного законодавства України про захист прав споживачів не підлягають обміну (поверненню) такі товари належної якості: предмети сангігієни, корсетні вироби, масажні щітки, нижня білизна, панчішно-шкарпеткові вироби.