A+ A A-
Доставка і оплата
Доставка по Києву
 
Доставка проводиться з понеділка по п'ятницю, у зручний для Вас час з 12 до 18.00. Вартість доставки складає 35 грн. При вартості замовлення понад 500 грн доставка здійснюється безкоштовно.
 
Для клієнтів з Києва доступна нова послуга примірки кількох розмірів або моделей виробів перед покупкою. дізнатись детальніше
 
Доставка по Україні
 
Здійснюється компаніями перевізниками Доставка та оплата, зображення - 1 відповідно до тарифів перевізника. При вартості замовлення понад 800 грн доставка здійснюється безкоштовно.
 
Зручна оплата:
 
Для Вашої зручності в мережі ортопедичних салонів Ортокомфорт передбачені різні способи оплати, Ви можете вибрати найбільш зручний для Вас:
  • Оплата готівкою в магазині
  • Оплата безготівкового рахунку через касу банку
  • Оплата через Приват24 за реквізитами: 5168 7453 0185 7162 Пилипенко Ю.М.
  • Оплата кредитною карткою через термінал в магазині
  • Оплата готівкою при отриманні товару, замовленого через служби доставки.
 
Обмін і повернення
 
Всі товари, представлені в мережі, мають гарантію від виробника від 2 до 60 місяців. Наші клієнти мають право обміняти / повернути товар протягом 30 днів (за Законом 14 днів) з моменту покупки відповідно до «Закону про захист прав споживача». При обміні товару через невідповідність розміру, витрати з пересилання та доставки компанія бере на себе.
 
Зверніть увагу, обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання. А так же має бути збережено: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики і заводське маркування.
 
Відповідно до чинного законодавства України про захист прав споживачів не підлягають обміну (поверненню) наступні товари належної якості: предмети сангігієни, корсетні вироби, масажні щітки, білизна натільна, панчішно-шкарпеткові вироби.