A+ A A-
Умови використання сайту
Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.
 
Використання сайту
 
Сайт Ortocomfort.ua , керований ФОП Пилипенко Юлія Миколаївна, ІПН 3152101800, юридична адреса: 16535, С.МОВЧИНІВ, ВУЛ.МІЧУРІНА БУД.2 (далі - «Ортокомфорт») дає згоду на перегляд і завантаження матеріалів цього сайту (далі - «Сайт») третіми особами - фізичними та / або юридичними особам (далі - "Користувач ") в особистих некомерційних цілях, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Користувачеві забороняється будь-яким чином змінювати, копіювати, стирати, зберігати, викачувати, поширювати, передавати, будь-які матеріали цього Сайту або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей.
 
Відмова від відповідальності
 
Ортокомфорт не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Будь-яке інформаційне наповнення або послуги, що надаються через Сайт або в зв'язку з Сайтом, надаються на умовах «як є» без будь-яких гарантій і «в міру доступності». Ортокомфорт залишає за собою право на власний розсуд змінювати або видаляти будь-інформаційне наповнення або послуги, пропоновані в рамках Сайту, а також у згадані в них продукти і ціни. У випадку з неактуальністю матеріалів і послуг на цьому Сайті Ортокомфорт не зобов'язаний оновлювати їх. Ортокомфорт ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись будь-яким прямим, непрямим збитком від втрати прибутку, даних, вигоди, ділової репутації або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.
 
Реєстрація на сайті
 
Реєструючись на Сайті, Користувач погоджується з наданням достовірної і точної інформації про себе та своїх контактних даних.
В результаті реєстрації Користувач отримує логін і пароль, за безпеку яких Користувач самостійно несе відповідальність. Користувач також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Користувач зобов'язується повідомити про це Ортокомфорт.
 
Зворотній зв'язок і коментарі
 
Звертаючись до Ортокомфорт або залишаючи коментарі на Сайті, Користувач несе відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Користувач погоджується, що будь-яке своє повідомлення Ортокомфорт може видаляти без згоди на те Користувача, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Ортокомфорт не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.
 
Використання персональних даних
 
Ортокомфорт використовує різні технології для збору і зберігання інформації, коли Користувач відвідує Сайт. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ортокомфорт також використовує кукі і анонімні ідентифікатори, коли Користувач взаємодіє з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.
 
Повідомлення і розсилки
 
Ортокомфорт може направляти Користувачеві повідомлення у відповідь на повідомлення (запити і скарги), спрямовані Користувачем через форму зворотного зв'язку і в процесі замовлення товарів і / або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, надання послуг. Ортокомфорт здійснює передачу повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень в Viber, SMS-повідомлень.
Ортокомфорт також може направляти Користувачеві інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції, промокодом і знижки, персональні рекомендації, персональні знижки і пропозиції), які містять інформацію про товари і / або послуги, рекламні та комерційні пропозиції за такими товарами і / або послуг. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі передплати на розсилки, оформленої вами через Сайт або при замовленні товарів і / або послуг через Сайт. Ортокомфорт здійснює інформаційну та маркетингову розсилку у вигляді еmail-листів, повідомлень в Viber, SMS-повідомлень, повідомлень в веб-браузері. Користувач може в будь-який момент відмовитися від отримання інформаційних та маркетингових розсилок - через відповідні налаштування на Сайті.
 
Конкурси та розіграші в соцмережах
 
Ортокомфорт проводь конкурси та розіграші на своїх сторінках в Facebook, Instagram, Telegram, YouTube. Переможці визначаються відповідно до правил кожної конкретної конкурсу. Результати публікуються в мережі, де проводився розіграш. У конкурсі можуть брати участь тільки громадяни України старше 14 років. Учасники зобов'язані виконати всі умови конкурсу. Особиста стрічка публікацій і сторінка учасника розіграшу повинні бути відкритими.