Зв'язатися з нами
Консультації та замовлення за телефонами

Вартість дзвінків відповідно до тарифів оператора зв'язку

Графік роботи колл центру

Пн-Пт 10:00-21:00, Сб-Нд до 18.00

Магазини «Ортокомфорт» в місті:
м. Лук'янівська вул. Білоруська 10/18 Побачити магазин на карті
Телефони:+38 (098) 738-26-98, +38 (044) 592-16-53
Час роботи:Пн.-Пт.: 10:00 – 18:00; Сб., Нд.: 10:00 - 18:00

Ортокомфорт - ортопедичний салон на Лук'янівці.

 1. Громадським транспортом. Магазин розташований поблизу станції метро «Лук'янівська». З метро виходьте в сторону ТЦ «Квадрат». Обходьте його справа і рухайтеся прямо до вул. Білоруська, потім зверніть вправо. За перехрестям в кінці 5-ти поверхового червоного будинку на першому поверсі розташований салон ортопедії «Ортокомфорт».
 2. На автомобілі. Якщо ви їдете з боку центру, рухайтеся по пр-ту Перемоги до транспортної розв'язки зі з'їздом на вул. В'ячеслава Чорновола, зверніть вправо і рухайтеся по вул. В. Чорновола до вул. Січових Стрільців. На перехресті поверніть вліво і рухайтеся прямо до повороту на вул. Дегтярівська. Поверніть вліво, потім біля ТЦ «Квадрат» зверніть вправо на вул. Білоруську. По вул. Білоруській рухайтеся вліво 300м. Вхід в ортопедичний салон «Ортокомфорт» розташований на першому поверсі в кінці 5-ти поверхового будинку з червоної цегли.
 3. Локальне розташування магазину. Ортосалон «Ортокомфорт» розташований на першому поверсі 5-ти поверхового житлового будинку з червоної цегли з боку дороги. На вході в магазин знаходиться яскрава рожева вивіска.
м. Позняки пр-т Григоренко П. 28 Побачити магазин на карті
Телефони:+38 (044) 223-83-99, +38 (063) 518-87-57, +38 (066) 113-94-59
Час роботи:Пн.-Пт.: 10:00 – 18:00; Сб., Нд.: 10:00 - 18:00

Ортокомфорт - ортопедичний салон на Харківському.

 1. Громадським транспортом. Магазин розташований поблизу станції метро «Позняки». З метро виходьте в сторону ТЦ «inSilver». Рухайтеся прямо вздовж критої автостоянки (праворуч). Через 500 метрів з правого боку у висотному будинку з жовтими балконами знаходиться салон ортопедичних товарів «Ортокомфорт».
 2. На автомобілі. Якщо Ви їдете з боку центру, рухайтеся по пр-ту Бажана. На другий транспортній розв'язці поверніть наліво на пр-т Григоренко. Їдьте прямо ще 200 метрів, на другому перехресті поверніть наліво і потім ще раз наліво об'їжджаючи криту стоянку. Через 50 метрів, посередині висотного будинку на мінус першому поверсі знаходиться магазин ортопедії «Ортокомфорт» з яскравою рожевою вивіскою.
 3. Локальне розташування магазину. Ортосалон «Ортокомфорт» знаходиться на першому поверсі висотного житлового будинку з жовтими балконами з боку дороги.
м. Оболонь пр-т Оболонський 5 Побачити магазин на карті
Телефони:+38 (097) 616-08-98
Час роботи:Пн.-Пт.: 10:00 – 17:00; Сб., Нд.: 10:00 - 17:00, Вт.: вихідний
Ортокомфорт - ортопедичний салон на Оболоні.
 
1. Громадським транспортом. Салон ортопедичних виробів розташований Поблизу станції метро «Оболонь». До нас можна добратися маршрутними таксі № 180, 476, автобусами №102,73,100. Якщо Ви їдете на метро з боку центру, заходите в перший вагон.
    Виходьте з метро наліво і продовжуйте рух у бік ТЦ Dream Town 1. Ортопедичний салон «Ортокомфорт» розташований на розі 9-ти поверхового житлового будинку, на якому знаходиться яскраво-рожева вивіска. Вхід в магазин з боку дороги.
 
2. Автомобілем. Якщо ви їдете від метро «Мінська», рухайтеся в бік метро «Оболонь» по Оболонського проспекту (непарні номери). По правій стороні навпроти ТЦ Dream Town 1 в кутку 9-ти поверхового житлового будинку знаходиться магазин ортопедичних виробів «Ортокомфорт»
 
3. Локальне розташування магазину. Ортопедичний салон «Ортокомфорт» розташований на першому поверсі на розі 9-ти поверхового житлового будинку навпроти ТЦ Dream Town 1. При вході в магазин знаходиться яскраво-рожева вивіска. Це найближчий ортопедичний магазин в Оболонському районі.
м. Контрактова площа вул. Верхній Вал, 18 Побачити магазин на карті
Телефони:+38 (044) 496-26-20; +38 (096) 998-19-88
Час роботи:Пн.-Пт.: 10:00 – 18:00; Сб., Нд.: вихідний

Ортокомфорт – ортопедичний салон на Подолі.

 1. Громадським транспортом . Магазин ортопедичних виробів знаходиться неподалік станції метро «Контрактова площа». З метро виходьте на вул. Верхній вал, прямуйте у бік «Житнього ринку», не доходячи до перехрестя ліворуч на торгово-офісному будинку знаходиться рожевий банер-покажчик. Вхід до ортосалону «Ортокомфорт» розташований з боку дороги.
 2. На автомобілі . Якщо Ви їдете з боку Лук'янівки, рухайтеся прямо вул. Глибочицька у напрямку до Контрактової площі, зверніть на вул. Верхній Вал, праворуч за «Житнім ринком» у торгово-офісному будинку знаходиться рожевий банер-покажчик. Вхід до магазину ортопедії з боку дороги.
 3. Локальне розташування . Ортопедичний салон "Ортокомфорт" знаходиться біля станції метро "Контрактова площа", на мінус першому поверсі торгово-офісного центру. Вхід із боку дороги.
м. Дарниця вул. Петра Запорожця 26а Побачити магазин на карті
Телефони:+38 (068) 178 61 22
Час роботи:Пн.-Пт.: 10:00 – 18:00; Сб., Нд.: вихідний

Ортокомфорт - ортопедичний салон на Воскресенці.

 1. Громадським транспортом. Від станції метро «Дарниця» швидше за все ви доберетеся в ортосалон на маршрутах № 600 (зі сторони Дитячого Світу) або № 476 (з протилежного боку виходу з метро). Вам потрібно проїхати до зупинки «вул. Петра Запорожця», перейти через пішохідний перехід і рухатися в бік нового висотного житлового будинку, сіро-червоного кольору в 25 поверхів. салон ортопедії знаходиться на першому поверсі, вхід з фасаду будинку, праворуч біля в'їзду на територію лікарні, ви побачите вивіску яскраво - рожевого кольору «Ортокомфорт». Від ст. метро «Чернігівська» можна дістатися на трамваї № 22,28,33,35, потрібно доїхати до зупинки «вул. Петра Запорожця» або на маршрутці № 555. Від ст. метро «Лівобережна» можна дістатися автобусом № 46, або на маршрутних таксі № 222, 580 доїхати до зупинки «вул. Петра Запорожця» вийшовши з транспорту потрібно повернути на право, пройти 200 метрів до світлофора і повернути ліворуч, рухатися прямо в сторону лікарні до висотного житлового будинку сіро-червоного кольору в 25 поверхів, він буде по правій стороні, ви побачите рожеву вивіску «Ортокомфорт» .
 2. На автомобілі. Якщо ви їдете з боку масиву «Троєщина», рухайтеся до кінця бульвару Перова до транспортної розв'язки зі з'їздом на пр-т Алішера Навої, на цьому перехресті розвертається і проїжджаєте 600 м. На перехресті з вул. Петра Запорожця зверніть вправо і рухайтеся прямо 600 м. В бік лікарні до висотного житлового будинку сіро-червоного кольору в 25 поверхів, він буде по правій стороні, ви побачите рожеву вивіску «Ортокомфорт». Якщо ви їдете з боку метро «Лівобережна», рухайтеся по Броварському проспекту і на першому перехресті поверніть вліво на пр-т Визволителів і рухайтеся в бік бульвару Перова. На перехресті бульвару Перова з вул. Петра Запорожця зверніть вправо і рухайтеся прямо 600 м. В бік лікарні до висотного житлового будинку сіро-червоного кольору в 25 поверхів, він буде по правій стороні, ви побачите рожеву вивіску «Ортокомфорт».
 3. Локальне розташування магазину. Ортосалон «Ортокомфорт» розташований на першому поверсі в новому висотному житловому будинку, сіро-червоного кольору в 25 поверхів, вхід з фасаду будинку, праворуч біля в'їзду на територію лікарні, ви побачите вивіску яскраво-рожевого кольору «Ортокомфорт».
м. Святошино пр-т Перемоги, 108/1 Побачити магазин на карті
Телефони:+38 (067) 130-57-53
Час роботи:Пн.-Пт.: 10:00 – 18:00; Сб., Нд.: вихідний

Ортокомфорт- ортопедичний салон на Святошино.

 1. Громадським транспортом. Салон ортопедичних товарів розташований в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Святошин». Якщо Ви їдете з боку станції метро Хрещатик, сідайте в перший вагон поїзда (вихід з платформи в сторону приміських електропоїздів). Пройдіть через весь підземний перехід в напрямку виходів з метро номер 9-12 і підніміться по сходах з переходу наліво. Прямуйте уздовж Святошинського моста (зліва) і пр-ту Перемоги по ходу руху автотранспорту в бік виїзду з міста. В кінці третього за рахунком будинку по пр-ту Перемоги розташований рожевий банер-покажчик. На розі 5-ти поверхового житлового будинку знаходиться мережа ортопедичних салонів «Ортокомфорт». Якщо Ви їдете з боку Житомирського моста, виходьте на зупинці «Вулиця Генерала Вітрука». Перейдіть на протилежну сторону дороги через підземний перехід. Якщо Ви їдете з боку Нивок, прямуйте близько 200 м від зупинки в бік метро «Житомирська».
 2. На автомобілі. Якщо Ви їдете з боку центру, рухайтеся по пр-ту Перемоги, проїдьте через Свтошінскій міст. По правій стороні в кінці 3-тьего житлового будинку на першому поверсі знаходиться магазин ортопедичних товарів «Ортокомфорт»
 3. Локальне розташування салону. Ортопедичний салон ortocomfort.ua знаходиться на першому поверсі житлового 5-и поверхового будинку. Вхід в магазин знаходиться з боку дороги. Це найближчий ортосалон в районі Святошино і Нивок.
Акция! При покупке домашней медтехники и товаров для здоровья - набор защитных масок в подарок!